Yeni
Dinner Lady Purple Rain

Dinner Lady Purple Rain

En geç 21 Eylül Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 9.00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Yeni ürün

159.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ahududu, yaban mersini ve ekşi limon tatlarını birleştiren Purple Rain Dinner Lady 50:50 VG/PG Salt Nikotin formülasyonu, geleneksel tütün ürünlerinin içilmesi deneyimini en yakından taklit eder. 30mg ve 50mg nikotin kuvvetlerinde mevcuttur.

Purple Rain, geçmişten sevgiyle hatırladığımız tatlardan ilham alan ferahlatıcı meyve kombinasyonlarını içeren bir koleksiyon olan Dinner Lady Fruits serisinin bir parçasıdır.

Tütün yapraklarından elde edilen Nic Salts, pürüzsüz bir buhar, yüksek lezzet yoğunluğu ve uzun süreli etki ile gerçekçi bir sigara içme hissi yaratmasıyla iyi bilinir ve sevilir.

Boğazda fazla sertleşmeden daha yüksek nikotin gücü verebilen Dinner Lady Nic Salts, 30mg ve 50mg nikotin kuvvetlerinde mevcuttur.

İngiltere'de üretilen tüm Dinner Lady Salt Nic e-sıvıları, hem MHRA hem de TBD uyumlu bitmiş ürünlerdir. Dinner Lady, burada, Birleşik Krallık'ta temiz oda laboratuvarları ve son teknoloji operasyonel tesislerde sıkı Kalite Kontrol Önlemleri uygulamaktadır.

Lezzet, Mavi Ahududu olarak da bilinir.

NASIL KULLANILIR ?

Nic Salts, düşük watt ayarına sahip çoğu mod ve vape ile uyumludur.

En iyi sonuçlar için Dinner Lady Purple Rain 50:50 Nic Salts'ı basit kalem tarzı cihazlar gibi düşük watt ve daha yüksek ohm coilli cihazlarda ve en çok sigara içme hissi veren ağızdan akciğere inhalasyon yöntemi için doldurulabilir pod vape kitlerinde kullanın.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 28

En Son Baktığınız Ürünler

Menü